Műanyagipari szerszámkészítő álláslehetőség Budapesten!

Képek / Videók
Leírás
  • Pozíció típusa: Főállás

Hosszú távú biztos munkavégzésre keresünk megfelelő legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákat.

Feladatok:

  • műanyag fröccsöntő szerszámok kezelése, összeszerelése
  • hagyományos eszterga, hagyományos marógép kezelése, a szerszámokhoz való alkatrészek előkészítése
  • az illesztések során felmerülő köszörülések elvégzése
  • szerszám osztósíkok összetusírozása, illesztése

Elvárások:

  • szakmához kapcsolódó szakmai képzettség
  • legalább 5 év szerszámgyártásban eltöltött munkatapasztalat
  • műanyag fröccsöntő szerszámok magabiztos átlátása, összeszerelése és rajz-technológiai ismerete
  • hagyományos eszterga, hagyományos marógép jó kezelése, a szerszámokhoz való alkatrészek előkészítése
  • műanyag magasnyomásos fröccsszerszámok, gumi ipari fröccs szerszámok ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem: bruttó havi jövedelem 380 000-400 000 Ft
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • azonnali munkakezdés
  • lakhatási támogatás lehetséges
  • útiköltség hozzájárulás
  • rendszeres, megfizetett túlórázási lehetőség

Amennyiben megfelel a fenti feltételeknek, várjuk fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a kitti@szakmunkasallasok.hu e-mail címre, vagy az alábbi 0670 361 6034-as telefonszámon hívását.

Szolgáltatásaink a jelentkezők számára teljesen ingyenesek!

Kapcsolat a hirdetővel
  • Lukács Kitti

  • 06703616034

Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Elhelyezkedés
Budapest III. kerület